Yhteystiedot


Opdeco Oy

Vaihde / Kuluttajamyynti: 020 755 8045
Julkiskalustemyynti / Projektimyynti:  040 712 3693

opdeco@opdeco.fi
etunimi.sukunimi@opdeco.fi

Toimipaikat

Helsinki

Esittelytilat

Museokatu 5
00100 Helsinki

Aukioloajat:
Toistaiseksi ainoastaan ajanvarauksella.

Vantaa

Esittelytilat, tuotantotilat

Tammiston kauppatie 27
01510 Vantaa

Aukioloajat:
MA-TO 8-17
PE 8-16
LA auki sopimuksen mukaan

Kuusamo

Esittelytilat, tuotantotilat

Kemijärventie 88
93600 Kuusamo

Aukioloajat:
MA-PE 8-16

Myynti

Myynti Pääkaupunkiseutu

Rebekka Jylhä

KuluttajaMYYNTI

044 547 7757
rebekka.jylha@opdeco.fi

Sami Tyni

PROJEKTIMYYNTI

040 712 3693
sami.tyni@opdeco.fi

Aija Hintikka

Myynti rakennusliikkeet

040 180 9848
aija.hintikka@opdeco.fi

Myynti Kuusamo

Juhana Päivärinta

Keittiöt, kuluttaja- & projektimyynti

0400 697 807
juhana.paivarinta@opdeco.fi

Dina Polo

Keittiöt, kuluttaja- & projektimyynti

044 545 8516
dina.polo@opdeco.fi

Pisara kylpyhuonekalusteiden jälleemyyjät

Lista jälleenmyyjistä löytyy pisarafinland.fi-sivuilta.

Muu henkilökunta

Olli Päivärinta

TJ, Projektimyynti

040 910 7959
olli.paivarinta@opdeco.fi

Jarno Kekäläinen

Pisara kylpyhuonekalusteet

044 344 3023
 jarno.kekalainen@opdeco.fi

Pasi Mattila

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, TUOTEKEHITYS

pasi.mattila@opdeco.fi

Eveliina Päivärinta

Opdecoshop.fi, Reskontra

eveliina.paivarinta@opdeco.fi

Janina Ahma

Opdecoshop.fi

janina.ahma@opdeco.fi

Tauno Pukki

KALUSTEASENTAJA, PUUSEPPÄ

tauno.pukki@opdeco.fi

Markus-Matti Turunen

KALUSTEASENTAJA

markus.turunen@opdeco.fi

Luodaan yhdessä jotain hienoa

Aloitetaan unelmiesi toteuttaminen yhdessä jo tänään. Varaa aika maksuttomaan suunnittelutapaamiseen ammattilaistemme kanssa tai pyydä tarjous projektistasi.