fbpx

Yhteystiedot


Opdeco Oy

Vaihde / Myynti: 020 755 8045

opdeco@opdeco.fi
etunimi.sukunimi@opdeco.fi

Toimipaikat

Helsinki

Esittelytilat

Museokatu 5
00100 Helsinki

Aukioloajat:
Auki sopimuksen mukaan

Vantaa

Esittelytilat, tuotantotilat

Tammiston kauppatie 27
01510 Vantaa

Aukioloajat:
Suljettu 23.12.-1.1.
2.1. alk.
MA-TO 8-17
PE 8-16
LA auki sopimuksen mukaan

Kuusamo

Esittelytilat

Kelantie 2A
93600 Kuusamo

Aukioloajat:
Suljettu 23.12.-1.1.
2.1. alk. MA-PE 8-16

Myynti

Myynti Pääkaupunkiseutu

Rebekka Jylhä

KuluttajaMYYNTI

040 197 4015
rebekka.jylha@opdeco.fi

Aija Hintikka

Kuluttajamyynti

040 180 9848
aija.hintikka@opdeco.fi

Myynti Kuusamo

Juhana Päivärinta

Keittiöt, kuluttaja- & projektimyynti

0400 697 807
juhana.paivarinta@opdeco.fi

Dina Polo

Keittiöt, kuluttaja- & projektimyynti

044 545 8516
dina.polo@opdeco.fi

Pisara kylpyhuonekalusteiden jälleemyyjät

Lista jälleenmyyjistä löytyy pisarafinland.fi-sivuilta.

Muu henkilökunta

Olli Päivärinta

TJ, Projektimyynti

olli.paivarinta@opdeco.fi

Jarno Kekäläinen

Pisara kylpyhuonekalusteet

044 344 3023
 jarno.kekalainen@opdeco.fi

Pasi Mattila

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, TUOTEKEHITYS

pasi.mattila@opdeco.fi

Eveliina Päivärinta

Opdecoshop.fi, Reskontra

eveliina.paivarinta@opdeco.fi

Janina Ahma

Opdecoshop.fi

janina.ahma@opdeco.fi

Tauno Pukki

KALUSTEASENTAJA, PUUSEPPÄ

tauno.pukki@opdeco.fi

Markus-Matti Turunen

KALUSTEASENTAJA

markus.turunen@opdeco.fi

Nordea Joustorahoitus

Joustavat maksuratkaisut

Hanki keittiö tai muut kalusteet nyt, maksa myöhemmin erissä. Tarjoamme joustavia maksuratkaisuja asiakkaillemme yhteistyössä Nordean kanssa. Lue lisää maksuratkaisuista

Luodaan yhdessä jotain hienoa

Aloitetaan unelmiesi toteuttaminen yhdessä jo tänään. Varaa aika maksuttomaan suunnittelutapaamiseen ammattilaistemme kanssa tai pyydä tarjous projektistasi.